Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

Do našeho klubu patří Jan Dobeš, Michal Bartoníček, Jirka Bartoníček a Filip Hrdinka.

Jan Dobeš: vedoucí klubu Red fox, kronikář, sjednavač schůzek, výprav a administrator stránek. Vynálezce Třinácti titulů a programátor.

Michal Bartoníček: zástupce vedoucího, vrchní kuchař a topič kamen, má mnoho zábavných nápadů a je  spolupachatel Filipových experimentů. Na tajných misích je hlavní velitel.

Jirka Bartoníček: Administrator stránek, kronikář, dobrý parkourista, airsoft- generál a super člen klubu. Vždy každému pomůže( hlavně domácí práce, sekání trávy a všeobecná pomoc).

Filip Hrdinka: nástěnkář, školní génius, prezident přezdívek ( např., pyšný orel, solo kapr, pyšná kniha) vtipálek, pyroman, vynálezce alchimista, ninja, nejlepší jsou hlavně jeho pokusy a experimenty, které vám radši z důvodů bezpečnosti  ani nebudeme zdělovat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozdrav a poznámka

(Vladimír, 15. 11. 2016 13:47)

Knihy Jaroslava Foglara a Rychlé šípy mě provázejí celý život. S potěšením jsem si prohlédl i vaše stránky. Mám jen malou, opravdu přátelskou, připomínku. Projděte si texty a odstraňte alespoň ty nejhrubší gramatické chyby. Například v rubrice Informace by bylo jistě lepší napsat Tituly místo Tituli. Tuto větu si jistě projdete sani: "A 31 prosince jsme Ráno taky bobovaly a připíjely. Večer jsme šli házet petardy. a bylato sranda" Měkká a tvrdá i y tady pisatel moc neřešil. Upozorňuji vás jen proto, že to kazí dojem z vašich zajímavých stránek. Pocta Jaroslavu Foglarovi:
https://www.youtube.com/watch?v=J6ecUjfVhZI